Zijn influencers een ‘ding’ van nu? Oh zeker niet! Thomas á Kempis is de OG van de influencers. Met de moderne devotie raakte hij vele mensen en was hij een voorbeeld voor menigeen. En ook nu nog, zetten wij bij ANNO Stadsmuseum Zwolle deze trendsetter op een voetstuk, omdat wij vinden dat hij nog steeds likes verdient.
Wil je meer weten over Thomas en heb je zin in een meet en greet met deze VIP? Dat kan tijdens de combinatie-rondleiding Stadsmuseum ANNO x Onze Lieve Vrouwenbasiliek (nabij de Peperbus). Vandaag nemen we je mee door het leven van Thomas á Kempis en ontdek je dingen die je (misschien) nog niet wist over hem, zijn leven en de band die hij met Zwolle had.
We starten in het museum en zullen gaandeweg te voet naar de Onze Lieve Vrouwen Basiliek lopen (2 minuten van Stadsmuseum ANNO). In deze basiliek ligt het gebeente van Thomas á Kempis.